Materac kieszeniowy Jazz

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding
  • szt.
  • 2 149,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

"JAZZ" materac kieszeniowy InterActive firmy Hilding

7-strefowa sprężyna InterActive + pianka Velvet Touch o wys. 4,7 cm

Wysokość materaca: ok. 25 cm (przy wyborze pokrowca Motive), ok. 28 cm (przy wyborze pokrowca Diamond)
Twardość materaca: średni

Jazz to innowacyjny materac wykorzystujący najnowsze rozwiązania: sprężyny InterActive oraz nowatorską piankę Velvet Touch. Sprężyny InterActive zapewniają idealny komfort i miękkość przy jednoczesnym progresywnym wsparciu. Sprężynki dopasowują się do naturalnych krzywizn całego ciała dzięki zastosowaniu zróżnicowanych stref twardości. Pianka Velvet Touch zapewnia odpowiednią sztywność wkładu oraz optymalną miękkość. Gwarantuje doskonałą wentylację wkładu i bardzo dobrą higienę snu przez cały okres użytkowania materaca. Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Pokrowiec Diamond - Innowacyjny pokrowiec wykonany wg. najnowocześniej technologii 3D. Struktura tkaniny zapewnia bardzo dużą przepuszczalność powietrza minimalizując tym samym rozwój roztoczy i bakterii. Śpisz lepiej. Diamond jest niezwykle odporny na ścieranie, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, jest fantastycznym rozwiązaniem jeśli poszukujesz pokrowca bardzo trwałego, łatwego w utrzymaniu czystości, który zapewni Tobie zdrowy sen na długie lata. Warto również wspomnieć o ciekawych przeżyciach pokrowca, które nadają niesamowity design całemu materacowi. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

 

Pokrowiec Motivewszystkie dobrodziejstwa natury skoncentrowane w mikrokapsułkach gwarantujące zdrowy i komfortowy sen. Niezwykle delikatny i jedwabisty w dotyku pokrowiec. Nowość na rynku. Pokrowiec z innowacyjnej dzianiny w której zawarte są mikrokapsułki z olejkiem araganowym. Olejek jest jednym z najdroższych i najbardziej cenionych olejów. Pozyskuje się go z nasion owoców drzewa arganowego, które rośnie tylko w jednym miejscu na świecie - w Maroku. To prawdziwy eliksir zdrowia i urody. Gwarantuje dodatkowe poczucie miękkości i delikatności pokrowca. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.