Łóżko metalowe "Sylvia" dwa szczyty 110x200cm - wyprzedaż -50%

Beurteilung hinzufügen:
  • Hersteller: Artbed Collection
  • szt.
  • Rabatt: -€198,53
  • €198,54 / szt.
  • Oblicz

Łóżko metalowe kute "Sylvia", pojedyncze z dwoma szczytami - wyprzedaż -50% !

Łóżko jest nowe, nie używane. Istnieje możliwość zmiany koloru na dowolny z naszej oferty w cenie 100zł. Łóżko znalazło się w magazynie z powodu zmiany decyzji zakupowej klienta przed samą dostawą. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia stelaża i materaca w rozmiarze pasującym do łóżka w atrakcyjnej cenie.

Łóżko metalowe Sylvia, to klasyczne łóżko kute. Zaprojektowane przez nas z myślą o zadowoleniu wszystkich, którzy oczekują od łóżka czegoś więcej niż tylko niezawodnego spełniania jego podstawowych funkcji.
Dostępne w dwóch opcjach - z dwoma szczytami ( tak zwany wysoki przód ), lub z jednym szczytem ( niski przód ) w wielu kolorach i rozmiarach,
jako łóżka jednoosobowe ( pojedyncze ) i dwuosobowe ( podwójne ), świetne do sypialni małżeńskiej, ale również jako łóżko metalowe dziecięce i młodzieżowe.
Klasyczny, romantyczny charakter motywu dekoracyjnego łóżka, będzie wspaniałą ozdobą każdej sypialni, a staranność wykonania i dbałość o każdy szczegół zagwarantują, żę przez długie lata będzie świetnie spełniać swoją rolę.

DANE TECHNICZNE

Materiał: 100% metal
Sposób wykonania: ręcznie kute
Stelaż: Do zakupienia osobno
Materac: Do zakupienia osobno
Wysokość boków łóżka (głębokość ramy łóżka): ramę łóżka należy dobrać do wysokości stelaża, tak by po zamontowaniu stelaża pozostało jeszcze kilka centymetrów, żeby materac nie zsuwał się z łóżka; wysokość materaca jest przy wyborze ramy nieistotna, a wysokość ramy nie wpływa właściwie na wytrzymałość i stabilność łóżka; standardowa rama 6cm ( do stelaży Flex lub innych o małej wysokości )
  • dostępne również boki 10cm - 16cm ( do stelaży o wysokości 0-7cm lub 7-13cm)
Wzmocnienie środkowe z piątą nogą: do każdego łóżka od szerokości 120cm
Grubość nóg: rura o śr. 33mm
Elementy giętę: pręt pełny 12mm ręcznie kuty
Dostępne w szerokościach pod materac: 120cm, 140cm, 160cm, 180cm; szerokość 90cm i 100cm dostępne w kategorii łóżka jednoosobowe
Dostępne w długościach pod materac: 180cm, 190cm, 200cm, 210cm, 220cm lub inna
Powłoka lakiernicza: lakierem proszkowym bez rozpuszczalników i metali ciężkich, o podwyższonej odporności na uszkodzenia
Sposób łączenia: podwójny system klinowo-śrubowy
Uwagi: Pełen motyw zdobniczy łóżka występuje od rozmiaru 120x200cm, w jednoosobowej wersji łóżka wzór ulega modyfikacji
Kraj produkcji: Polska
Okres gwarancji: 5 lat