LOTIS materac piankowy o 2 twardościach

Dodaj recenzję:
  • Producent: Janpol

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 500,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

"LOTIS" materac piankowy firmy Janpol 

kombinacja trzech specjalnie wyprofilowanych pianek o różnych twardościach

Wysokość materaca: 22cm
Twardość materaca: niska / średnia  - w zależności od ułożenia materaca
Gwarancja: 7lat
  • trwała, elastyczna kombinacja 3 pianek o zróżnicowanych właściwościach dla jak najlepszego dopasowania materaca do potrzeb ludzkiego ciała
  • w zależności od ułożenia materaca na łóżku, 2 twardości do wyboru - od miękkiego do średnio twardego
  • ekologiczne, naturalne materiały bez dodatków szkodliwych związków chemicznych
  • wysokiej jakości pokrowiec wykonany z naturalnych materiałów

Lotis to bardzo uniwersalny materac stworzony z trzech bardzo elastycznych i doskonale współpracujących ze sobą pianek. To materac dla każdego, którego stopień twardości można dopasować do własnych preferencji poprzez wybór odpowiedniej strony wypełnienia.  

Rdzeń materaca zbudowany jest z mocnej pianki o kształcie przypominającym kręgosłup, która zapewnia stabilne podparcie dla otulających ją elementów, a co najważniejsze wykazuje wysoką odporność na rozwój bakterii, w tym także przy zawilgoceniach i w podwyższonej temperaturze.

Twardsza strona z pianką wysokoelastyczną o dużej zawartości naturalnych olejków polecana jest dla osób oczekujących mocniejszego wsparcia, szczególnie w odcinku lędźwiowym i biodrach. Z kolei pianka termoelastyczna Viscoool o właściwościach termoregulujących zapewni kompletne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa oraz odciążenie i pełną regenerację mięśni. Nacięcia obu pianek zwiększają przepływ powietrza wewnątrz wkładu zwiększając trwałość materaca oraz higienę i komfort snu.

Materac Lotis to ekologiczny model, tworzony przy zachowaniu szacunku i empatii do zwierząt, w technologii przyjaznej środowisku. Wszystkie wykorzystane do jego produkcji materiały są pozbawione szkodliwych związków chemicznych i zastąpione naturalnymi olejkami roślinnymi. Lotis to połączenie bliskości natury z najnowocześniejszymi technologiami.

 

Materac dostępny w pokrowcu:

Pokrowiec pralny materaca firmy Janpol - Lino

Pokrowiec Lino o 100% naturalnym składzie.
To mieszanka ekologicznej bawełny i lnu, które zapewniają uczucie miękkości i świeżości oraz pełną regenerację podczas snu. Pokrowiec Lino jest niezwykle trwały, praktycznie nie ulega odkształceniom, nawet po wielokrotnym praniu. Jego struktura zapewnia natychmiastowe wchłanianie i odparowywanie cieczy, to materiał charakteryzujący się najwyższą chłonnością ze wszystkich naturalnych włókien. Nie utrzymuje na swojej powierzchni wilgoci, przez co całkowicie hamuje rozwój bakterii. Zastosowanie włókien lnu (aż 10%) w pokrowcu sprawia, że materiał jest antystatyczny, nie utrzymują się na nim gromadzące się w ciągu dnia ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych w temperaturze 30°C. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

 

pokrowiec materaca Lino