DELIA - materac kieszeniowy z kokosem

Dodaj recenzję:
 • Producent: Janpol

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 772,80 zł brutto
 • szt.
 • 966,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

"DELIA" materac kieszeniowy z kokosem firmy Janpol

sprężyny kieszeniowe + 1cm płyta kokosowa i przekładki filcowe

Wysokość materaca: 23cm
Twardość materaca: twardy
Gwarancja: 5 lat
 • wkład z płyt kokosowych zapewnia odpowiednie podparcie nawet dla osób o większej masie ciała
 • sprężyny ułożone w 7 strefach komfortu, dzięki temu materac jest bardziej ergonomiczny i przybiera kształt naturalnych krzywizn kręgosłupa
 • bardzo dobra wentylacja zapewniona dzięki przewiewnym, naturalnym materiałom
 • polecany dla osób o wadze powyżej 100 kg

Materac Delia to nasz ukłon w stronę prostych rozwiązań. Dwa klasyczne i niezawodne surowce, jakimi są pianka i sprężyna kieszeniowa, połączyliśmy w jednym modelu, by bez zbędnych komplikacji zapewnić Ci wysoki komfort snu. By mógł to być wybór oczywisty, dodatkowo z jednej strony materaca umieściliśmy warstwę kokosu. Wszystko po to, aby maksymalnie dostosować go do zmieniających się potrzeb Twojego ciała. Dzięki temu możesz wybrać bardziej lub mniej miękką stronę materaca, kiedy tylko zechcesz.

Sercem materaca są sprężyny ułożone zgodnie z siedmioma strefami twardości, które pracują niezależnie i podpierają ciało dokładnie w miejscach nacisku. Sprawiają, że Twój kręgosłup zawsze pozostaje w odpowiednim ułożeniu, niezależnie od pozycji, w której śpisz. Warstwę sprężyn uzupełnia obustronnie miękka pianka, która wspomaga ich punktowe działanie i zwiększa odczucie komfortu. Ukryta pod pianką płyta kokosowa, znajdująca się z jednej strony materaca, pozwala na wzmocnienie tej części i uzyskanie stabilniejszego, twardszego wsparcia. Kokos to w pełni naturalny produkt, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w jego włóknach specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii. Doskonale wspiera też cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, zapewniając higieniczne warunki snu.

Materac Delia daje Ci nieskomplikowaną możliwość wyboru i komfort niezależnie od strony, na którą się zdecydujesz.

 

Materac dostępny w pokrowcu:

Za dopłatą istnieje również możliwość zamówienia materaca w dowolnym innym pokrowcu z oferty firmy Janpol, zamiast w jednym z pokrowców standardowych.