Dlaczego właśnie my

Co wyróżnia nasze łóżka.

Często spotykamy się z pytaniami od klientów, dlaczego mają wybrać właśnie nasze łóżka? W czym są one lepsze od tanich produktów rodem z Chin? Postaramy się tu przedstawić najczęściej pojawiające się różnice.

1. Nasze łóżka to produkt w 100% polski!

Wszystkie nasze łóżka produkowane są od początku do końca w Polsce z polskich materiałów, przez naszych wieloletnich pracowników, będących obywatelami Polski. Dzięki temu, kupując nasze łóżko masz gwarancję, że wszystkie Twoje pieniądze pozostaną w Polsce wspierając naszą krajową gospodarkę. Część kwoty którą płacisz, być może wróci do Ciebie w postaci różnych usług świadczonych przez państwo, a finansowanych z płaconych w Polsce podatków!

2. Unikatowe autorskie projekty

Wszystkie produkowane przez nas łóżka są oparte na naszych autorskich projektach. Nie korzystamy z cudzych pomysłów, a zakup jednego z naszych produktów gwarantuje jego oryginalność i unikatowość.

3. Wysoka jakość i solidność wykonania

Jeśli chodzi o jakość wykonania - nie boimy się żadnej konkurencji. Na każdym etapie produkcji staramy się, by materiały których używamy były jak najlepszej jakości, a ich obróbka była jak najstaranniejsza. Jesteśmy małą firmą, zatrudniającą tylko doświadczonych pracowników z których każdy dokładnie zna swoje obowiązki i odpowiada za dokładnie określone zadania. Umożliwia to nam kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji i szybką eliminację ewentualnych błędów. Naszą naczelną zasadą jest zawsze satysfakcja klienta. Jeśli jakikolwiek element łóżka nie spełniałby Twoich oczekiwań, wymienimy je na nowe bez żadnych kosztów!

4. Przemyślana sprawdzona konstrukcja

Projektując nasze łóżka staraliśmy się by każdy ich element charakteryzował się jak największą solidnością przy zachowaniu możliwie najwyższych walorów estetycznych. Produkujemy i sprzedajemy łóżka już przeszło 10 lat, a obróbką metalu zajmujemy się prawie drugie tyle. Każdy szczegół ich konstrukcji został już wielokrotnie przetestowany przez naszych licznych klientów zyskując ich uznanie. Zadbaliśmy o to by łóżka nasze odznaczały się ponadprzeciętną stabilnością, nie wydając żadnych dźwięków podczas ich użytkowania i żeby pozostały takie tak długo jak tylko długo zechcecie je Państwo używać. Do naszych łóżek będzie pasował dowolny rodzaj stelaży. W swojej ofercie posiadamy ramy o głębokości od 6 do 16cm, co umożliwia zamontowanie w nich stelaży drewnianych różnych typów o wysokości od 1 do 10cm.

5. Nielimitowana 5 letnia gwarancja

Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych produktów, nie boimy się udzielić na nie aż 5 lat niczym nie limitowanej gwarancji.

6. Możliwość dowolnego modyfikowania rozmiarów i kolorów

Ponieważ wszystkie łóżka produkujemy od początku do końca sami, możemy wykonać je dokładnie tak jak zechcesz. Rozmiary podane w naszym sklepie to tylko propozycje związane z obowiązującymi na naszym rynku meblarskim standardami. Jeśli potrzebujesz by Twoje łóżko było dłuższe, krótsze, szersze lub węższe - wyprodukujemy je specjalnie dla Ciebie, a w większości przypadków nie będzie się to wiązało z dodatkowymi opłatami, lub dopłata taka będzie niewielka! To samo dotyczy kolorów łóżek. Jeśli nie odpowiada Ci żaden z kolorów znajdujących się w naszej stałej ofercie, wybierz dowolny kolor z palety RAL, a Twoje łóżko będzie właśnie takie.

7. Dostawa firmowa z montażem

Sami dostarczamy nasze łóżka! Posiadamy specjalnie dostosowane samochody dostawcze, które gwarantują że towar który zamówiłeś, dotrze do Ciebie w takim samym stanie w jakim opuści nasz magazyn, a nasi doświadczeni kierowcy wniosą je prosto do Twojej sypialni o umówionej kilka dni wcześniej godzinie. Nie pozostawimy Cię z przysłowiowym kotem w worku porzuconym na progu, tak jak robią to firmy korzystające z pośrednictwa kurierów. Nasi pracownicy zmontują łóżko we wskazanym przez Ciebie miejscu, a Ty będziesz mógł dokładnie je sprawdzić zanim wydasz jakiekolwiek pieniądze.

8. Wygodne formy płatności

Ponieważ jesteśmy pewni jakości naszych łóżek, nie boimy się czekać na zapłatę aż do ich dostawy i zmontowania w Twoim domu. Za wyjątkiem produktów o niestandardowych rozmiarach, nie pobieramy żadnych zaliczek, a płatność całej należności może być uregulowana gotówką, po sprawdzeniu towaru! Jeśli jednak wolisz skorzystać z płatności przelewem lub kartą kredytową, to system Przelewy24 z którym współpracujemy, umożliwi Ci jego realizację w sposób szybki i wygodny. Gdybyś natomiast wolał rozłożyć płatność na raty, to do dyspozycji masz np. system płatności ratalnych eRaty banku Santander Consumer Bank.