Ekologiczny materac sprężynowy o dwóch twardościach Gejzer

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 439,10 zł brutto
  • szt.
  • 1 599,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

"GEJZER" ekologiczny materac sprężynowy o dwóch twardościach firmy Hilding

pianka Eco HighResilience Support  o wys. 3cm + pianka Pure FlexiFoam o wys. 3 cm na warstwie filcu

Wysokość materaca: ok. 22 cm 
Twardość materaca: twarda strona z pianką Pure FlexiFoam i filcem, oraz średnio twarda od strony pianki HighResilience

Rdzeń wykonany z 7strefowej sprężyny kieszeniowej. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową. Poszczególne sprężyny reagują na ciężar ciała indywidualnie – uginają się tylko strefy zwiększonego nacisku. Dzięki temu partner śpiący obok nie obudzi się pod wpływem naszych ruchów. 7 zróżnicowanych stref twardości zapewnia idealne dopasowanie i bardzo dobre wsparcie całego ciała.

Po jednej stronie Eco HighResilience Support wysokoelastyczna pianka HR. Otwartokomórkowa struktura pianki gwarantuje doskonałą wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu. Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności.

Po drugiej stronie pianką Pure FlexiFoam o podwyższonej elastyczności. Jej zadaniem jest utrzymanie ciała w odpowiedniej pozycji, w połączeniu z dodatkową warstw filcu, tworzy powierzchnię o optymalnej twardości. Kręgosłup zyskuje doskonałe wsparcie, nawet w przypadku osób o większej wadze.

Możesz samemu dobrać komfort wybierając sen na jednej z dwóch stron materaca.

Materac dostarczany jest w pralnym pokrowcu EcoGreen o właściwościach antyalergicznych.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180cm

 

Pokrowiec EcoGreen

Materace ekologiczne HILDING zostały ubrane w bardzo puszysty pokrowiec EcoGreen w 100% do ponownego recyclingu (przędza 100% odnawialna)! Pokrowiec zawiera wyłącznie atestowane surowce najwyższej jakości. Antyalergiczna tkanina, bardzo gruba przepikowana nadaje optymalnej puszystości i miękkości. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewniają komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec wyposażony w dodatkowe uchwyty, dzięki którym łatwo przenieść lub obrócić materac. Można go bez problemu zdjąć i wyprać w pralce w temp do 60°C.