Materac kieszeniowy Flamenco

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 729,00 zł brutto
  • szt.
  • Rabat: -345,80 zł
  • 1 383,20 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

"FLAMENCO" materac kieszeniowy z lateksem firmy Hilding

7-strefowa sprężyna Multipocket + pianka lateksowa o wys. 4 cm + pianka HR o wys. 4 cm

Wysokość materaca: ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)
Twardość materaca: średni

Flamenco to materac zbudowany na bazie sprężyn Multipocket, które w porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się jedną istotną cechą – na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej, a każda sprężynka pracuje osobno, zapewniając większą elastyczność punktową. Sprężynki o różnej twardości tworzą 7 zróżnicowanych stref, które gwarantują poszczególnym partiom ciała doskonałe wsparcie. Flamenco to idealny materac dla par oraz par z dużą różnicą wagową.

Dodatkową elastyczność i sprężystość zapewnia profilowana płyta lateksowa umieszczona po jednej stronie materaca oraz wysokoelastyczna pianka znajdująca się po stronie przeciwnej. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu materac oddycha i pozbywa się skutecznie nadmiaru wilgoci.

Materac dostępny w pokrowcu Tencel New lub Velvet New o właściwościach antyalergicznych.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

 

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

 

 

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.