Materac lateksowy Melody

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 943,10 zł brutto
  • szt.
  • 2 159,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

"Melody" antybakteryjny i przeciwgrzybiczny materac lateksowy firmy Hilding

Idealny dla par, oraz par z dużą różnicą wagową

blat lateksu o wys. 18 cm 

Wysokość materaca: ok. 19 cm (pokrowiec Hybrid), lub 20cm (w pokrowcu Italiano)
Twardość materaca: średnia

Melody to antybakteryjny i przeciwgrzybiczny materac lateksowy, który sprawdzi się między innymi w przypadku par, również o dużej różnicy wagowej, osób z problemami kręgosłupa, jak i seniorów. Konstrukcję wkładu Melody tworzy profilowany w 7 stref twardości blat lateksowy, który zapewnia idealne wsparcie. Otwory w poszczególnych strefach gwarantują dobrą wentylację wkładu, a tym samym odpowiednią higienę snu. Wysoka gęstość lateksu zapewnia wytrzymałość, trwałość i optymalną elastyczność, dlatego Melody będzie dobrą propozycją również dla osób o podwyższonej wadze, nawet do 140 kg.

Do wyboru dwa pokrowce z wygodnymi uchwytami pomagającymi odwrócić materac na drugą stronę. Niepikowany pokrowiec Hybrid z dzianiny z dodatkiem stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Pokrowiec Italiano niweluje nieprzyjemne zapachy i posiada właściwości antyalergiczne.

*Rozmiar 180x200 to blat lateksowy 170x200 wzmocniony bokami lateksowymi po 5 cm z każdej strony.

Pranie w temperaturze 40st.C

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180cm

Pokrowiec Italiano - Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

 

 

Pokrowiec Hybrid - Niepikowany pokrowiec z dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze z dodatkiem elastycznego stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Niewielka waga i dwa wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.