Materac kieszeniowy Cha Cha

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 178,10 zł brutto
  • szt.
  • 1 309,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

 

"CHA CHA" materac kieszeniowy firmy Hilding

7 strefowa sprężyna kieszeniowa, po obu stronach pianka Velvet Touch o wys. 3 cm, dwie warstwy filcu

Wysokość materaca: ok. 21 cm
Twardość materaca: średni

Cha-Cha to rolowany materac, który sprawdzi się m.in. w przypadku par oraz seniorów. Konstrukcja na bazie sprężyn kieszeniowych z 7 strefami zróżnicowanej twardości gwarantuje bardzo wysoką elastyczność punktową. Każda sprężynka reaguje osobno, dzięki czemu partner nie odczuwa naszych ruchów w trakcie snu. Po obu stronach wkładu znajduje się innowacyjna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i optymalną twardością. Struktura pianki zapewnia bardzo dobrą wentylację całego wkładu, co przekłada się na odpowiednią higienę snu. Po obu stronach sprężyn znajdują się dodatkowe warstwy filcu, które zwiększają twardość materaca. Kręgosłup zyskuje doskonałe wsparcie, nawet w przypadku osób o większej wadze.

Materac dostępny w pokrowcu Tencel lub Italiano.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Pokrowiec Tencel - Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

 

Pokrowiec Italiano - Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.