Materac kieszeniowy Fandango

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 845,10 zł brutto
  • szt.
  • 939,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

 

"FANDANGO" materac kieszeniowy firmy Hilding

7-strefowa sprężyna kieszeniowa + obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm + z jednej strony materaca warstwa kokosu, a z drugiej warstwa filcu

Wysokość materaca: ok. 21 cm
Twardość materaca: twardy

Fandango to materac dający mocne wsparcie. Stworzony z myślą o komforcie osób z problemami kręgosłupa, większą wagą lub preferujących sen na twardszym podłożu. Wkład zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej zapewnia doskonałą elastyczność punktową. Materac dopasowuje się łatwo do anatomicznej budowy ciała – kręgosłup zyskuje optymalne wsparcie, a mięśnie odpoczywają i regenerują się. Podwyższoną twardość zawdzięczamy warstwie filcu oraz kokosu, którego włókna łączy wewnątrz lateks. Takie rozwiązanie pozwala zachować bardzo dobrą sprężystość i elastyczność.

Dzięki swoim właściwościom Fandango polecany jest w profilaktyce wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm ( lub inne na specjalne zamówienie )

Dostępny w pokrowcu Medi-Cover - Pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medi-Cover likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w 60°C.