Materac kieszeniowy Pasodoble

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 466,10 zł brutto
  • szt.
  • 1 629,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

 

"PASODOBLE" materac kieszeniowy z kokosem firmy Hilding

7-strefowa sprężyna kieszeniowa + włókno kokosowe + włókno Sizal + pianka Flexifoam 3cm

Wysokość materaca:ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)
Twardość materaca: twardy

Pasodoble to skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych materac o właściwościach prozdrowotnych. Polecany szczególnie osobom preferującym twardsze podłoże, seniorom, osobom z problemami kręgosłupa oraz o zwiększonej wadze. Jego konstrukcja zapewnia solidne wsparcie każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która zwiększa twardość, zachowując optymalną sprężystość i elastyczność. Po stronie przeciwnej wykorzystano właściwości Sizalu – naturalnego włókna z agawy, które stabilizuje twardość materaca.

Pasodoble to materac wspierający profilaktykę wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i badań, materac uzyskał status wyrobu medycznego.

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Do wyboru pokrowiec Velvet lub Tencel o właściwościach antyalergicznych.

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

 

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.