Twardy materac sprężynowy z kokosem Mistral

Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 483,10 zł brutto
  • szt.
  • 2 759,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

"MISTRAL" twardy materac sprężynowy z surowców pochodzenia naturalnego 

pianka HR Bio o wys. 4cm (str. twarda) + pianka Naturalis o wys. 9 cm na macie kokosowej (str. bardzo twarda), rdzeń z 7 strefowych sprężyn kieszeniowych

Wysokość materaca: ok. 24 cm 
Twardość materaca: twarda strona z pianką HR Bio i bardzo twarda od strony pianki Naturalis i maty kokosowej

Zawarta w nim ekologiczna i innowacyjna pianka NATURALIS®, w której naturalny olejek rycynowy zastępuję chemiczne związki odpowiada za komfort oraz wspiera organizm w efektywny sposób dzięki jej różnorodnych właściwościom. Olejek rycynowy pochodzi z jednej z najstarszych znanych ludzkości rodzin roślin leczniczych, ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwbólowe oraz nawilżające. Wykazuje kojący wpływ dla wrażliwej skóry alergików.

Dodatek naturalnej maty kokosowej podwyższa twardość materaca zapewniając znakomity komfort snu osobom o podwyższonej wadze, bądź tym szukających twardszego podłoża snu. Mata jest produktem całkowicie naturalnym i ekologicznym, pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego, wulkanizowanego naturalnym lateksem. Nie powoduje alergii, jest sprężyste i przewiewne, a także bardzo trwałe i elastyczne.

Rdzeń materaca opiera się na sprężynach kieszeniowych. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową. Poszczególne sprężyny reagują na ciężar ciała indywidualnie – uginają się tylko strefy zwiększonego nacisku. Dzięki temu partner śpiący obok nie obudzi się pod wpływem naszych ruchów.

Po drugiej stronie znajduję się pianka wysokoelastyczna HR Bio, w której naturalny olejek sojowy zastępuję chemiczne związki. Pianka posiada otwartokomórkową strukturę, która umożliwia optymalną cyrkulację powietrza przy zachowaniu doskonałej elastyczności. Jest bardzo sprężysta, redukuje nacisk punktowy, a jednocześnie nie pozwala aby ciało zapadało się nadmiernie.

Zdjęcia materaca poglądowe, kolory mogą się różnić. Kolor pianki nie wpływa na jego komfort i właściwości.

Materac dostarczany jest w lukusowym pokrowcu Linen na bazie lnu i bawełny organicznej

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180cm

 

Pokrowiec Linen

Luksusowy, bardzo puszysty pokrowiec wykonany z naturalnych włókien lnu jako warstwy wierzchniej oraz domykającej go bawełny organicznej. Wysoka trwałość to zasługa niezwykłych i niepowtarzalnych właściwości lnu. Ze wszystkich włókien naturalnych len jest najtrwalszym surowcem. Bawełna organiczna  pozwala skórze oddychać, dobrze absorbuje wilgoć. Oba surowce posiadają właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu pokrowiec dodatkowo chroni nasze ciało przed przegrzaniem jak i wychłodzeniem. Wyposażony w dodatkowe uchwyty, dzięki którym łatwo jest przenosić lub obracać materac. Pokrowiec z możliwością prania w temp. do 30°C